Novinky na webu   U otevírací doby obchodu přidáno graficé vyjadření (zelená - otevřeno, červená - zavřeno, žlutá - neznámo).
Czech English German
     
       
 uvod Anketa na dané téma
  
Praha uvod Přihlášení uživatele

Úvod > Vložit obchod

Praha - Vložit obchod

   >>> Seznam zadaných obchodů / firem

Do databáze budou vloženy pouze obchody, které mají adresu v Praze nebo blízkém okolí. Seznam portálů, kde je možno vložit firmu / obchod naleznete na www.Kamzanakupy.cz. Odesláním formuláře zaroveň dávate souhlas s odesláním emailu, kterým bude zadavatel informovát o výsledku vložení nebo aktulních novinkách.
Název firmy : * >>> Jméno zadávaneho obchodu / firmy.
Ulice : Čp :  >>> Ulice, kde se obchod / firma nachází.
Telefon : >>> Kontaktní telefon do obchodu / firmy.
Webová adresa : >>> Adresa na webové stránky obchodu / firmy.
Kategorie : * >>> Název kategorie kde se bude nacházet odkaz.
Město :

>>> Vyberte název města kde se obchod nachází (vložení pouze z vybraných).
Emailová adresa : >>> Kontaktní emailová adresa obchodu / firmy.
Otevírací doba : >>> Otevírací doba obchodu / firmy.
Facebook odkaz : >>> Zde můžete zadat odkaz na Facebook obchodu / firmy, pokud exisuje.
Twitter odkaz : >>> Zde můžete zadat odkaz na Twitter obchodu / firmy, pokud exisuje.
Hledané výrazy : >>> Zde je možno zadávat vyhledávací fráze, které by potenciálního zákazníka přivedla při hledání k vaší firmě. Zadávejte krátká spojení nebo jednolivá slova. Výrazy oddělte čárkou (např: auto, auta osobni, servis, ...). Neužívejte interpunkční znaménka!
Zadáni polohy : >>> Zde můžete slovně popsat, kde se obchod / firma nachází(např. obchod leží mezi květinástvím a restaurací Kobelka, naproti herně U Myšáka atd).
Oznámení na : >>> Zde zadejte email, pokud chcete zaslat informaci o výsledku zpracování na jiný email než byl zadán u obchodu / firmy. Vložený email se nebude zobrazovat u informací o firmě.
Kontrolní kód : * >>> Prosím vložte kontrolní kod. 13579
Odesláním formuláře zadavatel souhlasí s podmínkami fungování stránek . V připadě změn má majitel obchodu / firmy právo požádat o odstranění záznamu z webových stránek . Dále zadavatel souhlasí, že vynucování procesních změn fungování stránek může vést ke smazání záznamu obchodu / firmy. Zadavatel obchodu (majitel) může navrhovat změny fungování webu , jejich zapracováni nebo odmítnutí je zcela v kompetenci správce webu .
* - povinný údaj, nutno vyplnit
   Pokud máte nějakou připomínku, dotaz, výtku nebo máte zájem o reklamu, napište nám ...Pokud máte nějakou připomínku, dotaz, výtku nebo máte zájem o reklamu, napište nám ...