Salon Montée    
        
  
Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda je prozovna kuřácká či nekuřácká a výpis dalších kuřáckých či nekuřáckých provozoven.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Praha uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Salon Montée Salon Montée - Praha 1, Štěpánská 23

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: Objednání
Út: Objednání
St: Objednání
Čt: Objednání
Pá: Objednání
So: Objednání
Ne: Objednání
Polední přestávkaObjednání
Telefon (+420) 731 486 895
  

Zobrazení polohy na mapě - Praha

Nabídka :
Nabízíme kosmetickou péči, terapeutický laser, denní i svatební líčení, masáže, aromaterapii a péči o ruce. Zabýváme se prodejem kosmetiky a doplňků výživy. Provádíme prodlužování řas, čištění, lifting, vyhlazení, rozjasnění, regeneraci i detoxikaci pleti a ošetření dekoltu, krku i obličeje.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Salon Montée
Klíčová slova :
salon montee, terapeuticky laser, masaze, lifting, kosmeticke salony praha, kadernictvi a kosmetika praha, kosmetika praha diskuze, kosmetika v praze, kosmeticke sluzby praha, hodnoceni kosmetika praha, kosmeticky salon praha recenze, kosmetika stepanska praha 1, kosmetika praha 1 stepanska 23, stepanska 23 praha 1 kosmetika, obchody na stepanska v praze, obchody na ulici stepanska praha 1, obchody v ulici stepanska v praze, kosmetika seznam praha 1, kde najdu kosmetika salon montee, zkusenost s salon montee, telefon kosmetika praha 1, cena kosmetika praha 1, praha 1 cena kosmetika, praha 1 diskuze kosmetika, salon montee praha 1 prodejna kosmetika, provozovna praha 1 kosmetika, kosmetika akce praha 1