Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Praha uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Salon Montée Salon Montée - Praha 1, Štěpánská 23


Obchod vlevo


Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: Objednání
Út: Objednání
St: Objednání
Čt: Objednání
Pá: Objednání
So: Objednání
Ne: Objednání
Polední přestávkaObjednání
Telefon (+420) 731 486 895
  
Nabídka :
Nabízíme kosmetickou péči, terapeutický laser, denní i svatební líčení, masáže, aromaterapii a péči o ruce. Zabýváme se prodejem kosmetiky a doplňků výživy. Provádíme prodlužování řas, čištění, lifting, vyhlazení, rozjasnění, regeneraci i detoxikaci pleti a ošetření dekoltu, krku i obličeje.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Salon Montée
Klíčová slova :
salon montee, aromaterapii a peci o ruce, kosmeticke salony praha, kosmetika praha diskuze, hodnoceni kosmetika praha, kosmetika praha 1 stepanska 23, obchody na stepanska praha 1, obchody v ulici stepanska praha 1, praha 1 obchody stepanska, salon montee praha 1 recenze kosmetika, salon montee praha 1 hodnoceni kosmetika, salon montee praha 1 provozni doba kosmetika, okoli kosmetika praha 1, levne praha 1 kosmetika, nabidka kosmetika praha 1, foto kosmetika praha 1, kosmeticky v praze recenze, recenze kosmeticke salony praha, studio zdravi a krasy praha, kosmeticke salony foto, salon krasy praha kosmetika recenze