Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda je prozovna kuřácká či nekuřácká a výpis dalších kuřáckých či nekuřáckých provozoven.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Praha uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Studio Kleopatra Studio Kleopatra - Praha 1, Ve Smečkách 6

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Otevírací doba není známaOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 737 852 849
  

Zobrazení polohy na mapě - Praha

Nabídka :
Nabízím kosmetické služby. Zajišťuji péči o problematickou, suchou, citlivou, normální i zralou pleť. Aplikuji pleťové masky, krémy, séra a hloubkově čistím pleť. Provádím masáže obličeje i dekoltu, odličování i tonizaci.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Studio Kleopatra
Klíčová slova :
studio kleopatra, odlicovani i tonizaci, kosmeticke salony praha, kadernictvi a kosmetika praha, kosmetika praha diskuze, kosmetika v praze, kosmetika praha recenze, kosmeticke sluzby praha, kosmeticke firmy praha, obchod s kosmetikou praha, ve smeckach kosmetika praha 1, kosmetika ve smeckach praha 1, studio kleopatra ve smeckach praha 1, ve smeckach 6 kosmetika praha 1, obchody na ve smeckach praha 1, obchody na ve smeckach v praze, seznam kosmetika v praze, telefon praha 1 kosmetika, cena praha 1 kosmetika, zkusenosti praha 1 kosmetika, studio kleopatra praha 1 zkusenosti kosmetika, diskuze praha 1 kosmetika, praha 1 diskuse kosmetika, praha 1 prodejna kosmetika, prodejny kosmetika praha 1, kosmetika okoli praha 1, studio kleopatra praha 1 okoli kosmetika