Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda je prozovna kuřácká či nekuřácká a výpis dalších kuřáckých či nekuřáckých provozoven.
Czech English German
   
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Praha uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView MIRA stavitelství a sanace MIRA stavitelství a sanace - Praha 10, Pražská 16

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 0%(0 hlasů)
  Otevírací doba není známaOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 739 457 128
  

Zobrazení polohy na mapě - Praha

Nabídka :
Provádíme stavební činnost, zejména realizace výstavby na klíč, kompletní rekonstrukce a modernizace domů. Zaměřujeme se na realizace fasád - VKZS, štukové, historické fasády, realizace, opravy a zateplení střešních plášťů, všechny typy vnějších a vnitřních omítek.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu MIRA stavitelství a sanace
Klíčová slova :
mira stavitelstvi sanace zejmena realizace vystavby na klic, kompletni rekonstrukce a modernizace domu, vsechny typy vnejsich a vnitrnich omitek, praha stavebni firmy, stavebni firmy v praze, praha stavebni firma, stavebni firma praha, obchody v prazska praha 10, obchody v prazska v praze, obchody v ulici prazska praha 10, kde najdu stavebni firmy mira stavitelstvi a sanace, stavebni firmy recenze praha 10, mira stavitelstvi a sanace praha 10 cenik stavebni firmy, stavebni firmy diskuze praha 10, provozovna stavebni firmy praha 10, mira stavitelstvi a sanace praha 10 okoli stavebni firmy, stavebni firmy levne praha 10, prodejni doba stavebni firmy praha 10, hodnoceni stavebnich firem praha, recenze na stavebni firmy praha