Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda má prozovna zahrádku, wi-fi, točenou kofolu, platbu kartou, akceptuje stravenky, dováží jídlo domů, dětský kout a pivo z tanku.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Praha uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Hybernia Praha Hybernia Praha - Praha 1, Hybernská 7

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 57%(35 hlasů)
  Otevírací doba není známaOtevírací doba :
Po: - : - h
Út: - : - h
St: - : - h
Čt: - : - h
Pá: - : - h
So: - : - h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 22 422 60 04
  

Zobrazení polohy na mapě - Praha

Nabídka :
Nabízíme široký sortiment českých i mezinárodních specialit. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. Ve spodních prostorách se nachází středověká vinárna vhodná pro různé společenské akce. V letních dnech je možnost posedět na zahrádce.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Hybernia Praha
Klíčová slova :
hybernia praha, restaurace v praha, restaurace praha a okoli, nejlepsi restaurace praha, restaurace praha hodnoceni, restaurace v praze, restaurant praha svatba, retsauracni zarizeni v praze seznam, kde se najim v praze, poledni nabidka praha, restaurace menu dnes v praze, www restaurace praha, restaurace u prahy, restaurace praha nejlepsi, restaurace praha com, restaurace hodnoceni praha 1, restaurace telefon praha 1, restaurace provozni doba praha 1, restaurace cenik praha 1, restaurace prodejna praha 1, restaurace okoli praha 1, restaurace prodej praha 1, recenze restaurace praha 1, praha 1 hodnoceni restaurace, hybernia praha praha 1 cenik restaurace, praha 1 zkusenosti restaurace, provozovna restaurace praha 1